Hygienické potreby

Ako riešiť hygienu na cestách? Jednoducho. Outdoorové mydlá, koncentrované umývacie prípravky a ďalšie hygienické prostriedky u nás zoženiete v praktickom cestovnom balení, ktoré si so sebou môžete vziať skutočne kamkoľvek. Vďaka tomu sa budete na svojich cestách cítiť čistí a zdraví, aj keď cestujete do oblastí, kde hygiena nie je práve na najlepšej úrovni.

Hygienické potreby– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Vybavenie na kemping

Chystáte sa s rodinou alebo kamarátmi do kempu? Pokiaľ si všetko svoje živobytie ponesiete na chrbte, venujte dostatok času výberu turistického batohu. Uistite sa, že má nastaviteľné ramenné popruhy, prepracovaný chrbtový systém s efektívnym odvetrávaním a dobre členený vnútorný priestor. Objem batohu prispôsobte dĺžke výletu a množstvu potrebného vybavenia. Nevyhnutné je, aby sa doňho zmestil stan, spací vak a karimatka, rovnako ako náhradné oblečenie, dostatok jedla a základné hygienické potreby.

Hygienické potreby na cesty

Nech už cestujete kamkoľvek, pamätajte, že hygiena je na prvom mieste. Svoje hygienické potreby preto majte neustále pri sebe. Hodiť sa vám bude turistické mydlo v praktickom balení, outdoorový prací prostriedok alebo univerzálny umývací prostriedok. Toto biologicky odbúrateľné tekuté mydlo zvládne všetko umývanie tela, vlasov a detí, rovnako ako pranie bielizne a umývanie riadu. Nezabudnite si so sebou zabaliť aj čistiaci sprej na grily, vlhčené obrúsky, ochranné krémy a repelenty a vybavenú lekárničku.