Jogamatky

Zacvičte si pozdrav slnku kdekoľvek - na lesnej čistine, na brehu jazera alebo napríklad na úpätí hôr. Ľahká a skladná cestovná podložka na jogu vás bude sprevádzať na každom kroku a udrží vás fyzicky aj psychicky fit. Novo nabitú rovnováhu, vyrovnanosť a pokojnú, čistú myseľ oceníte najmä vo chvíľach, keď vám príroda postaví do cesty nečakané nástrahy a vy si budete siahať na samé dno svojich síl.

Jogamatky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Vydajte sa na cesty s kvalitnou podložkou na jogu

Ani na svojich cestách za dobrodružstvom sa nemusíte vzdávať rannej rozcvičky alebo večernej relaxácie na cvičebnej karimatke. Jednoducho si ju pribaľte so sebou do batoha. Perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvalitnú a pohodlnú podložku na cvičenie nielen doma, ale aj na cestách, sú jogamatky Manduka. Tie sa vyrábajú z biologicky rozložiteľného materiálu a vďaka ručnej výrobe majú vždy úplne unikátny vzor, ktorý zaisťuje výbornú priľnavosť k povrchu a plynulé prechody medzi jogovými pozíciami. 

Na spanie v prírode dajte prednosť karimatke

Pokiaľ zháňate podložku pod spací vak, ktorá vás bude účinne izolovať od chladnej zeme, ani kvalitná jogamatka nie je ideálnym riešením. Siahnite radšej po termoizolačnej karimatke, ktorá je špeciálne vyvinutá tak, aby ste si mohli ustlať v podstate kdekoľvek. Pri občasnom kempovaní v stane si bohato vystačíte s penovou karimatkou, ak to ale s turistikou myslíte vážne, siahnite po nafukovacej karimatke. Rady cestujete naľahko? Potom si do batoha zbaľte hamaku a vyskúšajte spanie v závese.