Novinky na HUDY
Sledujte novinky v oblečení a vybavení popredných svetových outdoorových špecialistov... Predstavujeme vám nové kolekcie športového oblečenia a outdoor vybavenia. Nové modely, nové značky, bundy, nohavice, tričká, funkčné prádlo a aktuálnu ponuku outdoor špecialít. Nech už je teplo alebo zima, doprajte si pre svoju aktivitu kvalitné outdoor vybavenie tých najlepších značiek.
Filtrovať
Aktivita
- Drytooling 0×
- Expedičné lezenie 0×
- Športové lezenie 1×
- Via Ferrata 1×
- Viacdĺžkové lezenie 1×
Skladom na predajni Zobrazit popis parametru
Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.
Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.
Značka
Cenové rozpätie
Produkty
Vybrané filtry:
- Farba: Bílá Odobrať
- Farba: Šedá Odobrať
- Zrušit vše
Usporiadať: Náš TIP
Genius
La Sportiva
- Chalk
Výkonná lezecká obuv na cesty so stupmi, kde je kľúčová presnosť a citlivosť. Lezečky na precízne technické skalné lezenie.
159,90 € Prejsť na detail
Skywalker 3.0
Mammut
- 6433 alpine calamint
- nebla
- purple
- white 0243
- grey 0139
- titanium
- blue 5018
Ľahká prilba pre všetky lezecké aktivity. Aj keď sa jedná o cenovo dostupnú prilbu, napriek tomu ponúka modernú konštrukciu z EPP peny, ktorá sa inak prevažne vyskytuje na prilbách vo vyššej cenovej hladine.
59,90 € 59,90 € 59,90 € 59,90 € 59,90 € 59,90 € 59,90 € Prejsť na detail
Gym Print Chalk Bag
Mammut
- Scrambled AOP
- nebla
- black 0001
- 6434 lavandin
- alloy 00696
- alpine AOP
Originálne vrecko na magnézium.
26,90 € 26,90 € 26,90 € 26,90 € 26,90 € 26,90 € Prejsť na detail