Stúpacie pásy na splitboardy

Tam kde lyžiarsky vosk nestačí, nastupujú protišmykové teda stúpacie pásy. Vďaka nim si užijete každý výškový meter na svojej ceste za dobrodružstvom, na ktorého konci (alebo snáď začiatku?) na vás čakajú dych vyrážajúce výhľady, takmer nedotknutá snehová pokrývka a len hŕstka odvážnych skialpinistov brázdiacich panenské svahy.

Stúpacie pásy na splitboardy– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako vybrať stúpacie pásy na splitboard

Splitboarding sa teší veľkej obľube, preto nie je divu, že je v ponuke celý rad príslušenstva k splitboardom, s ktorým zdoláte všetky doposiaľ nedostupné terény. Hodiť sa vám budú najmä stúpacie pásy k splitboardom, ktoré sa pripevňujú na skĺznicu a slúžia na priľnutie rozloženého splitboardu k snehu počas stúpania. Medzi obľúbené patria stúpacie pásy Black Diamond, ktoré sú vybavené kovovým okom na špičke a zadným popruhom v tvare V, ktorý sa prispôsobí akémukoľvek tvaru vášho splitu.

Výbava na splitboarding

Pokiaľ vás láka freeride teda jazda vo voľnom teréne, splitboard si určite zamilujete. Jedná sa o špeciálny snowboard, ktorý pre stúpanie do kopca je možné rozdeliť na dve lyže podobné skialpinistickým. Pred jazdou stačí lyže opäť zopnúť dohromady a natočiť splitboardové viazanie do polohy pre jazdu. Okrem splitboardu budete potrebovať už spomínané viazanie, topánky a teleskopické palice. Ešte nemáte splitboard? Prezrite si obľúbené splitboardy značky Nitro, ktoré patria k úplnej špičke.