Slackline

Nemusíte sa hneď púšťať do lezenia ani chodiť medzi vysokými skalami, aby ste spoznali, aké to je balansovať doslova na hrane. Stačí aj popruh kúsok nad zemou, ktorý napnete medzi dva stromy. Pokiaľ vás neodradia prvé neisté kroky po nestabilnom popruhu, potom objavíte tajomstvo slackline – športu, zábavy a životného štýlu, ktorý rozvíja koordináciu pohybov, rovnováhu a posilňuje takmer všetky svalové partie.

Slackline– vyberte si z podkategorií

Slackline– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Veľkosť

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Slackline– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Čo je slackline

Nemusíte sa hneď púšťať do lezenia, aby ste spoznali esenciu tej pravej rovnováhy. Na začiatok stačí, ak sa prejdete po lajne napnutej kúsok nad zemou. Pohyb na nej má pozitívny vplyv na spevnenie stredu tela a hlboký stabilizačný systém, navyše prispieva ku koordinácii pohybov a rovnováhy. Preto je slackline vhodná pre deti aj dospelých. Slackline je možné využiť ako zábavu na záhrade alebo v parku, ale zároveň ako rehabilitačnú pomôcku na báze nestabilných plôch, či ako doplnok k tréningu iných športov. 

Ako vybrať popruh na slackline

Chcete si chôdzu po napnutom lane vyskúšať tiež? Nie je nič jednoduchšie ako si zaobstarať základný slacklinový set Gibbon, ktorý obsahuje samotný popruh na chodenie a prostriedok na kotvenie a napínanie. Pri výbere popruhu je dôležitá predovšetkým jeho šírka - 5 cm široký (teda dvojpalcový) popruh je ideálny pre začiatočníkov a deti, zatiaľ čo pre profesionálny slackline sa používa popruh o šírke 2,5 cm. Z hľadiska pružnosti je možné zvoliť buď statický, alebo dynamický popruh určený na freestyle.