TOP CENY HUDY - PRÉMIOVÉ ZNAČKY ZA VÝHODNÉ CENY!
Výpredajové, akčné a outletové produkty na jednom mieste! Vyberte si z ponuky outdoorového oblečenia, topánok a vybavenia za výhodnejšie ceny a užite si vaše outdoorové dobrodružstvá. Prémiové vybavenie od premiových značiek ako sú Mammut, La Sportiva, deuter, Millet, Icebreaker, The North Face a mnoho ďalších.
Filtrovať
Aktivita
- Alpinizmus 0×
- Beh na lyžiach 0×
- Behanie 0×
- Bouldering 0×
- Cyklistika 0×
- Drytooling 0×
- Expedičné lezenie 0×
- Freeride a freetour 0×
- Ľadové lezenie 0×
- Lezenie na stene 0×
- Multisport 1×
- Snežnice 0×
- Športové lezenie 0×
- Ťažká turistika 1×
- Via Ferrata 0×
- Viacdĺžkové lezenie 0×
- Vysokohorská turistika 1×
- Zjazdové lyžovanie 0×
Skladom na predajni Zobrazit popis parametru
Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.
Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.
Značka
Štítky
- Náš TIP 0×
- Novinka 0×
- Výpredaj 1×
- Outlet 3×
Cenové rozpätie
Kategorie
Šetrné k prírode
Kapucňa
- Bez kapucne 3×
- S kapucňou 0×
Hmotnosť (g)
- 145 - 259 0×
- 259 - 295 0×
- 295 - 405 2×
- 405 - 465 1×
- 465 - 768 0×
Produkty
Vybrané filtry:
- Značka: Kari Traa Odobrať
- Značka: Millet Odobrať
- Zrušit vše
Usporiadať: Náš TIP
SENECA HYBRID HOODIE MEN
Millet
- NOIR NEW
Pánska softshellová bunda Seneca Hybrid Hoodie od francúzskej značky Millet je vhodným doplnkom všade tam, kde očakávate nepriaznivé počasie. Strategicky umiestnené zóny z rôznych materiálov zvyšujú vaše pohodlie.
219,00 € Odporúčaná cena výrobcom 135,70 € Prejsť na detail
PIERRA MENT JACKET WOMEN
Millet
- ICEBERG/SAPHIR NEW
Podarená dámska skialpová bunda Pierra Ment Jacket od francúzskej značky Millet ponúka dômyselnú kombináciu materiálov, ktoré podporia váš výkon počas zimných lyžiarskych výprav do hôr.
169,00 €
Referenčná cena - najnižšia cena za posledných 30 dní pred poskytnutím zľavy.
101,40 €
Prejsť na detail
PIERRA MENT JACKET MEN
Millet
- ICON BLUE/DARK DENIM
Podarená pánska skialpová bunda Pierra Ment Jacket od francúzskej značky Millet ponúka skvelú kombináciu materiálov pre ten najlepší komfort počas zimných lyžiarskych výprav do hôr.
169,00 € Odporúčaná cena výrobcom 104,70 € Prejsť na detail
Ane Pile Jacket
Kari Traa
- PRISM
Dámská stylová mikina Ane Pile Jacket z měkkého a příjemného materiálu. Skvěle poslouží jako střední vrstva pod nepromokavou bundu. Mikina do města i na hory.
129,00 € Odporúčaná cena výrobcom 83,80 € Prejsť na detail