Skinners

Skinners

Filtrovať

Everest Ready Zobrazit popis parametru

Na výrobok alebo variant výrobku označený ako „Everest ready“ môžete uplatniť zľavový kupón, ktorý môžete získať, ak ste členom vernostného programu Everest.

Zobraziť všetky produkty Everest ready

Skladom na predajni Zobrazit popis parametru

Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.

Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.

Cenové rozpätie

Potvrdit výběr

Ako vybrať topánky na ľahkú turistiku

Outdoorovú obuv vyberajte podľa náročnosti trasy a povahy terénu. Na ľahkú turistiku je ideálna členková obuv s odolnou a protišmykovou podrážkou, tlmiacou medzipodošvou a dobrou fixáciou členka. Výhodou je, pokiaľ disponuje nepremokavou membránou Gore Tex, vďaka ktorej topánka neprepustí dážď ani vodu z potoka, a pritom si zachová svoju priedušnosť. Ak vás čaká niekoľkodňová túra s prespaním, nezabudnite si do batoha pribaliť aj prezuvky, ktoré po návrate z výletu určite oceníte.

Prečo vyskúšať ponožkotopánky Skinners

Ľahké a odolné ponožkotopánky od českej značky Skinners smelo zastúpia barefoot topánky. Chodidlo nijako neobmedzujú, zároveň ho však chránia pred chladom, nečistotami aj ostatnými nástrahami. Nikde netlačia, dokonale sa prispôsobia vašej nohe a doprajú vám pocit, ako keby ste kráčali bosí. Vďaka tomu zapojíte aj tie najmenšie svaly v chodidlách, posilníte nožnú klenbu a zlepšíte držanie svojho tela. Ponožkotopánky sú vhodné aj pre deti, ktoré ich využijú pri všetkých svojich aktivitách vo vnútri aj vonku.