Skladacie karimatky

Ak sa chystáte nocovať v stane alebo dokonca pod širákom, kvalitná karimatka je základ. Aj najlepšie vybavenie je vám bez tejto pomocníčky do nepohody tak trochu k ničomu. Všetok komfort je v tú ranu preč a o výdatnom spánku nemôže byť ani reč. Bez tejto hlavnej izolačnej vrstvy medzi vami a zemou totiž budete cítiť každý hrboľ a kamienok, triasť sa od zimy a priať si, aby ste si tieto riadky prečítali ešte pred svojou výpravou.

Skladacie karimatky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Na čo slúži karimatka?

Zaobstarali ste si pohodlný a teplý spacák, s ktorým sa chystáte vyraziť do prírody? Nerobte rovnakú chybu ako mnoho začínajúcich turistov a vezmite si so sebou tiež kvalitnú penovú alebo nafukovaciu karimatku. Samotný spací vak vás totiž nezahreje a nedokáže ani izolovať chlad od zeme tak efektívne, ako to vie karimatka Therm A Rest. Obzvlášť na dlhších a náročnejších výletoch sa bez karimatky nezaobídete - je totiž zárukou kvalitného odpočinku, vďaka ktorému si pobyt v prírode užijete naplno. 

Akú turistickú karimatku vybrať?

Pri občasnom kempovaní v stane si bohato vystačíte s penovou karimatkou alebo alumatkou. Pokiaľ to ale s turistikou myslíte vážne, siahnite po nafukovacej alebo skladacej karimatke. Tá je ľahká a ľahko zbaliteľná, čo z nej robí ideálneho spoločníka na dlhšie putovanie. Chystáte sa cestovať autom a máte miesta nazvyš? Vezmite si so sebou samonafukovaciu karimatku, ktorá vám dopraje nevídané pohodlie. Vzhľadom k väčším rozmerom a vyššej hmotnosti by ste ju ale určite nechceli ťahať na chrbte.