Petzl
Adaptér
UNI ADAPT
Doplnky k osvetleniu Petzl
Skladom posledný 1 kus, 20.1.2026 u vás.
Vaša cena 10,40 €
Vystúpaj na Everest
a získaj 40 €
HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť
Spony na pripevnenie čelovky na cyklistickú helmu
Nalepovacie spony na pripevnenie čeloviek na rôzne typy prilieb, predovšetkým na cyklistickú prilbu. Jednoduché a rýchle upevnenie, kompatibilné s väčšinou čeloviek Petzl. Balenie obsahuje štyri kusy.
Uni adapt sú kompatibilné s čelovkami:
- Tikkina
- Tikka
- Bindi
- Actik / Actik Core
- Swift RL
- Nao / Nao +
- Tactikka / Tactikka + / Tactikka RGB
- Duo Z2 / Duo RL / Duo S
- Iko / Iko Core
Najčastejšie otázky
Potrebujete poradiť?
Naši experti sú tu pre vás
Parametre UNI ADAPT
| Hmotnosť (g): | 10 |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Značka: | Petzl |
| Produktové číslo: | 04009941 |
| EAN: | 3342540828421 |
Na stiahnutie
| Návod k použití_ | pdf, 647.72 kB |
|---|
Najčastejšie otázky
K tomuto produktu zatiaĺ nikto otázku nepridal, buďte prví!
Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa.
Spýtajte sa
Prvý blokant a zlaňovaciu brzdu vymyslel a zostrojil Ferdinand Petzl už v roku 1968. Odvtedy uplynulo mnoho rokov a dnes patria čelovky, sedáky, prilby a príslušenstvo Petzl k základnej výbave každého dobrodruha, ktorý pri svojich výpravách kladie dôraz na kvalitu a bezpečnosť. Objavte aj vy lezecké vybavenie značky Petzl, odborníka na speleológiu, horolezectvo a prácu vo výškach.
Podobné produkty
ACCU SWIFT RL
Petzl
Batéria pre čelovku Swift RL Petzl. Zaručuje vysoký výkon aj pri nízkych teplotách a čas nabíjania je 6 hodín. Životnosť batérie je 300 nabíjacích cyklov.
62,90 € Prejsť na detail
CORE 2
Petzl
Nabíjací článok kompatibilný s čelovkami Petzl s konceptom hybridného napájania. Nabíja sa cez port USB-C, má svetelný indikátor nabíjania, čas nabíjania je 3,5 h. Dobrý výkon aj pri nízkych teplotách.
31,90 € Prejsť na detail
Helmet Mount Black for Discover/Explore 5
Silva
Držiak na prilbu pre čelovky Silva Discover a Explore 5. Jednoduchá inštalácia pomocou priloženej obojstrannej pásky 3M. Jednoducho nasuňte čelovku do držiaka.
13,90 € Prejsť na detail
BD LT BATTERY
Black Diamond
Náhradná dobíjacia batéria pre bežeckú čelovku Black Diamond Distance LT 1100. Má kapacitu 2200 mAh / 8.14 Wh. Nabíja sa pomocou USB konektora. Vhodná ako záložný zdroj pre dlhé traily.
29,90 € 23,90 € s kódom “NAVYLET20“ Pre získanie ceny s kódom zadajte uvedený kód v košíku, v prípade nákupu v predajni ho oznámte obsluhe na pokladni. Cenu s kódom nie je možné kombinovať s výhodami v rámci špecializovaných vernostných programov (HUDY Rescue, HUDY Army, HUDY Corpo atď.). Prejsť na detail
Recenzie UNI ADAPT Hodnotenie tohto produktu vykonávajú len registrovaní a prihlásení používatelia na základe nákupu produktu v našom e-shope alebo v kamennej predajni.
Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prví!
Produkty môžu hodnotiť len prihlásení užívatelia, prosím prihláste sa.
Prihlásiť sa