Powerbanky, akumulátory a nabíjačky

Či už sa chystáte na výpravu do hlbokých lesov, na hrebene hôr, alebo napríklad za polárny kruh, uistite sa, že vám nikdy nedôjde energia. Turistické akumulátory a outdoorové nabíjačky vám zaistia neobmedzený prístup k zdroju napájania, takže vám mobilný telefón, navigácia alebo čelovka nevypovie službu v ten najmenej vhodný okamih.

Powerbanky, akumulátory a nabíjačky– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 20 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Ako sa zbaliť pod stan

Pokiaľ sa chystáte stráviť dovolenku pod stanom, myslite pri balení prakticky. Zvlášť pokiaľ si všetko vybavenie ponesiete na chrbte, dobre zvážte, čo skutočne využijete. Určite budete potrebovať kvalitný turistický batoh, ku ktorému je možné jednoducho pripevniť stan, spacák a karimatku. Dovnútra batožiny príde náhradné oblečenie, zásoby jedla a aspoň základný kempingový riad. Myslite aj na drobnosti – vhod príde najmä čelovka, multitool alebo vodotesný vak, ktorý vaše veci udrží v suchu.

Ako nabíjať elektroniku na cestách

Na cestách nemáte vždy neobmedzený prístup k zdroju napájania. Čo máte ale takmer vždy po ruke, sú slnečné lúče. Stačí si zaobstarať prenosný solárny panel a kedykoľvek zasvieti slnko, môžete veselo nabíjať. A čo keď sa slnko nie a nie ukázať? Potom stavte na osvedčenú turistickú nabíjačku alebo powerbanku. Outdoorový akumulátor má kapacitu až 25 600 mAh a je odolný voči potopeniu aj nárazu, takže sa oň nemusíte strachovať. Niektoré navyše bývajú vybavené OLED displejom alebo vstavaným svietidlom.