TOP CENY HUDY - PRÉMIOVÉ ZNAČKY ZA VÝHODNÉ CENY!
Výpredajové, akčné a outletové produkty na jednom mieste! Vyberte si z ponuky outdoorového oblečenia, topánok a vybavenia za výhodnejšie ceny a užite si vaše outdoorové dobrodružstvá. Prémiové vybavenie od premiových značiek ako sú Mammut, La Sportiva, deuter, Millet, Icebreaker, The North Face a mnoho ďalších.
Kategória
Filtrovať
Pohlavie
- Dámske 0×
- Unisex 5×
Aktivita
Skladom na predajni Zobrazit popis parametru
Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.
Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.
Značka
- Arcteryx 0×
- Black Diamond 0×
- Buff 0×
- Dale of Norway 0×
- Direct Alpine 0×
- Fjällräven 0×
- Kama 0×
- La Sportiva 0×
- Mammut 1×
- Martini 0×
- Millet 0×
- Mons Royale 0×
- Patagonia 0×
- Rab 0×
Štítky
- Náš TIP 0×
- Novinka 0×
- Outlet 5×
Cenové rozpätie
Kategorie
- Do zimy 3×
- Funkčné 0×
- Proti slnku 2×
Kľúčové slovo
Šetrné k prírode
Produkty
Vybrané filtry:
- Aktivita: Ťažká turistika Odobrať
- Zrušit vše
Usporiadať: Náš TIP
Unisex Shell+™ Cotton Windbreaker Trucker Hat
Icebreaker
- OBSIDIAN/BLACK/CB
Šiltovka od firmy Icebreaker vám poskytne ochranu za veterného aj slnečného počasia. Meshový panel z Merino vlny zaistí príjemnú klímu. Veľkosť je nastaviteľná pomocou pracky.
59,90 € Odporúčaná cena výrobcom 38,90 € Prejsť na detail
Devold Logo Headband
Devold
- 287A NIGHT
Čelenka s výrazným logem značky Devold, která vás zahřeje při vašich zimních aktivitách. Je vyrobena z merino vlny a podšívka je z polypropylénové příze, která dokonale odvádí vlhkost od těla.
35,90 € Odporúčaná cena výrobcom 23,30 € Prejsť na detail
Lars Monsen Anárjohka headband
Aclima
- Femunden Light
Unisexová štýlová čelenka Lars Monsen Anárjohka značky Aclima pre všetkých dobrodruhov zaručuje extra teplo pre vaše zamrznuté uši vďaka 100% merino vlne.
49,90 € Odporúčaná cena výrobcom 29,90 € Prejsť na detail
Fleece Cap
Mammut
- black 0001
Zimná fleecová čiapka s ušnými klapkami vás v zime dokonale ochráni pred chladom. Čiapka je vhodná na športové aktivity aj každodenné nosenie.
54,90 € Prejsť na detail
Bora Bora™ Booney
Columbia
- Grill 029
- fossil 161
- Safari 351
Lehký nylonový klobouk od firmy Columbia se příjemně nosí a jeho krempa nabízí stín a ochranu s faktorem UPF 50.
34,90 € Odporúčaná cena výrobcom 20,90 € 34,90 € 34,90 € Prejsť na detail