Opinel VRI7 Inox

Nože Opinel

40%

  • Zľava 8 %

10,50 €
9,70 €

Vaša zľava 0,80 € (8 %)

Ľahký zatvárací nôž od francúzskej firmy Opinel zo série Inox. Čepeľ týchto nožov je vyrobená z ocele Sandvik 12C27, ktorá sa vyznačuje dobrou odolnosťou proti korózii, takže nevyžaduje takú starostlivosť ako nože Opinel Carbon. Podľa technologických postupov môže dosahovať tvrdosti až 61 HRC. Rovnako ako ostatné nože Opinel má aj tento otočnú poistku Viroblock, ktorá umožňuje fixovať čepeľ v otvorenom i zavretom stave. Rukoväť je vyrobená z bukového dreva.

Parametre Opinel VRI7 Inox

Značka: Opinel
Technológia: Zatváracie, S poistkou
Hmotnosť (g): 35
Dĺžka čepele (cm): 7
Produktové číslo:00023290
EAN:3123840006937

Hodnotenie zákazníkov

40%

Usporiadať hodnotenia od: Najnovšie Podľa počtu hviezdičiek

Jana, Bařice-Velké Těšany,

40%

Pridajte vaše hodnotenie

Produkty môžu hodnotiť len prihlásený užívatelia, prosím prihláste sa.

Najčastejšie otázky

K tomuto produktu zatiaľ nikto otázku nepridal, buďte prvý!

Spýtajte sa

Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa. Tieto stránky sú chránené pomocou reCAPTCHA a platia zásady ochrany osobných údajov a zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Opinel

Když v roce 1890 Joseph Opinel vyrobil ve své dílně v Chambéry uprostřed Savojských Alp svůj první zavírací nůž, netušil, že se jeho jméno za několik desetiletí stane tradiční francouzskou značkou. Pomohly mu k tomu kvalitní materiály, jednoduchost, nezaměnitelný francouzský design a samozřejmě dokonalé zpracování i vysoká funkčnost.

Zobraziť viac o značke