Dočasný režim e-shopu a predajní

Riadime sa nariadením vlády, a preto zostanú naše kamenné predajne až do odvolania ZATVORENÉ. Všetok tovar aj napriek tomu nájdete na našom eshope, ktorý funguje ďalej. Neteší nás to, ale zdravie je to najdôležitejšie, čo máme. Prajeme, aby sme všetci túto výnimočnú situáciu prečkali bez ujmy.
 

Ako aktuálne môžete získať tovar z HUDY?

  • Všetky kamenné predajne HUDY aktuálne z nariadenia vlády neumožňujú osobné nákupy.
  • Na e-shopu je možné platiť na dobierku, napriek tomu odporúčame využívať online platieb, prípadne dobierku platiť kartou u vodiča
  • Objednávky cez e-shop budeme bez väčšieho meškania odbavovať stále rovnako. Stačí si zvoliť typ dopravy - Slovenská pošta. Ak sa nachádzate v nariadenej domácej karanténe, uveďte túto informáciu ako poznámku pre dopravcu a vyberte formu online platby alebo bankovým prevodom. 
  • Tovar si tiež môžete formou osobného odberu vyzdvihnúť priamo na predajni - ohľadom spôsobu prevzatia online zaplatených osobných odberov vás predajňa bude informovať telefonicky. Nie je možné si tovar vyzdvihnúť bez predchádzajúcej telefónnej dohody s predajňou. Možnosť prevzatia na konkrétnej predajni je možná iba v prípade, že všetok objednaný tovar má predajňa na sklade. Preposielanie tovaru medzi predajňami nie je možné. 
  • Rezervácie tovaru na kamenných predajniach bohužiaľ v aktuálnej situácii nie sú možné.
  • V prípade potreby nás kontaktujte na telefóne +421 415 624 490 alebo na emailovej adrese objednavky@hudysport.sk.

Vrátenie tovaru

  • Odstúpenie od zmluvy (vrátenie tovaru) v zákonnej 14 dňovej lehote je nutné realizovať zaslaním tovaru poštou na adresu akejkoľvek kamennej predajne HUDYsport na  Slovensku.

AKÉ AKCIE AKTUÁLNE PREBIEHAJÚ NA HUDY E-SHOPU?

využite dopravu zdarma na e-shope!

Mrzí nás, že si tovar nemôžete osobne prezrieť na predajniach, a preto sme pre vás pripravili dopravu zadarmo, aby ste si mohli nechať balíček doručiť bez problémov až k vám domov. Outdoorová výbava k vám dorazí bez toho aby ste museli opustiť bezpečie domova.

  • Dopravu zdarma možno využiť pri nákupe nad 20 EUR 
  • Akcia platí od pondelka 16. 03. 2020, 15:00 hodin až do odvolania
  • Doprava zdarma platí len na území Slovenskej republiky.
640x360_doprava_zdarma_SK

Nová kolekcia so zĺavou až -25 %

Jar sa konečne poriadne hlási o slovo a je čas vybaviť sa na letnú sezónu! Bohužiaľ sa na tovar do predajní nemôžete zájsť osobne pozrieť, všetko čo nám aktuálne leží na predajniach je k dispozícii aj na e-shope! Preto si môžete tovar bez problémov objednať domov.
Teraz dokonca so zľavou -25% skoro na všetok tovar v eshope !
1440x750_nova_kolekce

Funkčné prádlo so zĺavou až -30%

Jar je tu a je čas dať si poriadne do tela! Práve prebiehajú akčné týždne so zľavou až 30 % na základnú vrstvu!
Čo by mala prvá vrstva splňovať? Odvádzať pot a udržovať tak povrch tela krásne v suchu, rýchlo schnúť a tiež nepreberať pachy
Pri výbere máme niekoľko základných možností: oblečenie zo syntetických tkanín alebo merino vlny. Za zmienku rozhodne tiež stojí skvelé funkčné oblečenie talianskej značky UYN z organického vlákna NATEX, ktoré sa vyrába z ricínového oleja. Viac o správnom vrstvení sa dočítate v našom článku na blogu.
720x360_push_sk

Finálný zimný výpredaj ide do finiša!

Kto rád nakupuje vo výpredaji, môže si stále ešte vybrať v zimnom výpredaji, kde sa dajú nájsť skvelé celoročné kúsky za zlomok ceny! Ale pozor, veľkosti rýchlo miznú, tak radíme s nákupom dlho čakať. Prémiové vybavenie s výraznou zľavou od značiek ako sú Mammut, La Sportiva, Deuter, Millet, Icebreaker, The North Face. vyprodej_50_SK