Lepidlá, záplaty a opravné sady

Málokedy ide všetko presne podľa plánu. Na vašich cestách za dobrodružstvom vás preto najskôr stretne nie jedna, ale hneď niekoľko nepríjemností. Napríklad taká prešúchaná podrážka, diera v stane alebo vyfučaná karimatka dokáže váš pobyt v prírode, ako sa vraví, otráviť. Buďte na to pripravení a majte po ruke lepidlá a opravné sady, ktoré si poradia s kadejakým defektom.

Lepidlá, záplaty a opravné sady– vyberte si z podkategorií

Lepidlá, záplaty a opravné sady– vyberte si z podkategorií

Filtrovať

Potvrdit výběr

Potrebujete poradiť?

Naši experti sú tu pre vás

chat

Opýtajte sa v online chate

Lepidlá, záplaty a opravné sady– vyberte si z podkategorií

HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť

  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60 Eur
  • Všetok tovar máme skladom a odosielame ho ihneď k vám
  • Jednoduchá rezervácia tovaru na našich predajniach
  • 30 dní na vrátenie tovaru bez udania dôvodu

Najobľúbenejšie značky v kategórii

Čo si zbaliť na trek

Ak sa chystáte na niekoľkodňové putovanie s batohom na chrbte, myslite pri jeho balení prakticky. Voľte ultraľahké vybavenie, multifunkčné náradie, skladný kempingový riad a rýchloschnúce oblečenie z funkčného materiálu. Najviac miesta zaberie stan a spací vak, preto zvážte, či vám na prespanie nebude stačiť bivakovací vak alebo hamak, ktorý jednoducho zavesíte medzi dva stromy. Na čom sa naopak neoplatí šetriť, sú dostatočné zásoby jedla a vody, rovnako ako vybavená lekárnička.

Oprava outdoorového vybavenia

Občas sa počas svojho putovania nevyhnete nejakému tomu karambolu, v dôsledku čoho vám nezostane nič iné, než sa svojpomocne pustiť do opravy stanu, spacáku alebo napríklad turistickej obuvi. Pre tieto prípady by ste mali mať po ruke základné prostriedky na rýchlu a jednoduchú pomoc. Hodiť sa vám bude samolepiaca vodotesná záplata na stany a spacáky, polyuretánové lepidlo na topánky alebo vysoko účinná impregnácia na švy, ktorá dokáže obnoviť vodeodolnosť stanovej podlahy a ďalšieho vybavenia.