Novinky na HUDY
Sledujte novinky v oblečení a vybavení popredných svetových outdoorových špecialistov... Predstavujeme vám nové kolekcie športového oblečenia a outdoor vybavenia. Nové modely, nové značky, bundy, nohavice, tričká, funkčné prádlo a aktuálnu ponuku outdoor špecialít. Nech už je teplo alebo zima, doprajte si pre svoju aktivitu kvalitné outdoor vybavenie tých najlepších značiek.
Filtrovať
Aktivita
- Ľahká turistika 4×
- Mestská móda 4×
- Kempovanie 3×
- Multisport 1×
- Zjazdové lyžovanie 0×
Značka
- Devold 2×
- Fjällräven 1×
- Dale of Norway 0×
- Mammut 0×
Cenové rozpätie
Kategorie
- Mix 0×
- Vlna 3×
Kapucňa
Šetrné k prírode
Produkty
Vybrané filtry:
- Veľkosť: XL Odobrať
- Aktivita: Kempovanie Odobrať
- Zrušit vše
Usporiadať: Náš TIP
Övik Waffle Knit Men
Fjällräven
- Grey 020
- Navy
Pletený sveter Övik Waffle Knit Sweater v klasickom štýle vám spríjemní každý deň. Je vyrobený z vlny, ktorá odvádza vlhkosť a udrží vás v teple, aj keď je mokrá.
178,90 € 178,90 € Prejsť na detail
Nansen Refined Sweater
Devold
- 000A OFFWHITE
Tenký vlnený sveter Nansen Refined Sweater na každodenné nosenie. Sveter je vyrobený zo 100 % vlny, ktorá je hrejivá a jemná na dotyk. Pohodlný voľný strih je pohodlný na bežné nosenie.
199,00 € Prejsť na detail
Nansen Legacy Sweater
Devold
- 270B NAVY/OFFWHITE
- 010A OFFWHITE/INK
Unisex vlnený sveter s nápisom Devold pomenovaný podľa slávneho nórskeho cestovateľa. Sveter je vyrobený zo 100 % vlny, ktorá je príjemná, teplá a mäkká na dotyk.
233,90 € 233,90 € Prejsť na detail