Novinky na HUDY
Sledujte novinky v oblečení a vybavení popredných svetových outdoorových špecialistov... Predstavujeme vám nové kolekcie športového oblečenia a outdoor vybavenia. Nové modely, nové značky, bundy, nohavice, tričká, funkčné prádlo a aktuálnu ponuku outdoor špecialít. Nech už je teplo alebo zima, doprajte si pre svoju aktivitu kvalitné outdoor vybavenie tých najlepších značiek.
Kategória
Filtrovať
Pohlavie
Aktivita
Skladom na predajni Zobrazit popis parametru
Všetok tovar máme na sklade a odosielame ho ihneď k vám alebo si ho môžete osobne vyzdvihnúť na vybranej predajni.
Stavy skladových zásob aktualizujeme každých 5 minút.
Značka
- Mammut 2×
- Millet 1×
- Patagonia 1×
- Arcteryx 0×
- Direct Alpine 0×
- Fjällräven 0×
- La Sportiva 0×
- The North Face 0×
Cenové rozpätie
Kategorie
Šetrné k prírode
Hmotnosť (g)
- 157 - 420 0×
- 420 - 458 1×
- 458 - 505 2×
- 505 - 746 1×
- 746 - 1300 0×
Produkty
Vybrané filtry:
- Skladom na predajni: Košice, Hlavná 67 Odobrať
- Aktivita: Ľadové lezenie Odobrať
- Zrušit vše
Usporiadať: Náš TIP
KAMET GTX JACKET MEN
Millet
- ROUGE A14
- NOIR NEW
Bunda Kamet GTX od spoločnosti Millet je technická vrstva určená na použitie v náročných podmienkach. Je kompatibilná so sedákom, lezeckou prilbou a je vystrihnutá z odolného materiálu.
439,00 € 439,00 € Prejsť na detail
Triolet Jacket Men
Patagonia
- Cascade Green
- Clement Blue
- Endless Blue
Všestranná Gore-texová bunda zvládne drsné podmienky, ktoré vládnu v horách. Kapucňa je kompatibilná s helmou, v podpazuší má praktické zipsové otváranie a má zabudovaný vyhľadávací systém Recco®.
419,00 € 419,00 € 419,00 € Odporúčaná cena výrobcom 293,30 € Prejsť na detail
Crater IV HS Hooded Jacket Men
Mammut
- black 0001
- 3778 mammut red
- 40320 deep teal
Pánska odolná bunda z 3-vrstvového Gore-texu, ktorý vydrží takmer všetko a 100 % ochráni v horách pred nepriazňou počasia. Nepremokne, neprefúkne a je dostatočne priedušný. Na lezenie, skialpy aj via feratty.
429,00 € 429,00 € 429,00 € Prejsť na detail
Alto Guide HS Hooded Jacket Men
Mammut
- 40300 marsh-dark marsh
- black 0001
Pánska bunda z 3-vrstvového materiálu Mammut DRYtechnology ™ Pro pre mountaineering. Je odolná, nepremokavá a vetruodolná, s vodným stĺpcom 20 000 mm. Kapucňa kompatibilná s prilbou a vrecká s úväzkom.
294,00 € 294,00 € Prejsť na detail