Opinel
Nôž
Opinel VRI15 Inox Slim
Turistické a kempingové nože Opinel
Je nám ľúto, ale tovar sa vypredal rýchlejšie, ako poviete Popocatépetl. Vyberte si prosím podobný tovar.
Podobné produkty
Bond
Leatherman
Multitool se 14ti praktickými nástroji.
71,90 € Prejsť na detail
Fire Knife BIO
Light My Fire
- Cocoshell
- Sagegreen
- RustyOrange
Nôž a kresadlo v jednom.
51,90 € 51,90 € 51,90 € Prejsť na detail
Climber HUDY
Victorinox
Kapesní nůž o velikosti 91 mm s logem HUDY, který oceníte jak při turistice, tak cestování. Disponuje 14ti funkcemi.
45,20 € Prejsť na detail
Skipper
Victorinox
Vreckový nôž, ktorý disponuje 18 funkciami, medzi ktoré patrí napríklad rozväzovač uzlov, a preto je ideálny aj pre vodákov.
99,90 € Prejsť na detail
HUDY – prémiové zážitky a vybavenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť
Ľahký zatvárací nôž od francúzskej firmy Opinel zo série Inox Slim. Užšia čepeľ týchto nožov je vyrobená z ocele Sandvik 12c27, ktorá sa vyznačuje dobrou odolnosťou proti korózii a pružnosťou. Vďaka svojmu tvaru je vhodná na vykosťovanie. Podľa technologických postupov môže dosahovať tvrdosť až 61 HRC. Rovnako ako ostatné nože Opinel má aj tento otočnú poistku Viroblock, ktorá umožňuje fixovať čepeľ v otvorenom i zavretom stave. Rukoväť je vyrobená z bukového dreva.
Najčastejšie otázky
Potrebujete poradiť?
Naši experti sú tu pre vás
Parametre Opinel VRI15 Inox Slim
Technológia: | S poistkou, Zatváracie |
---|---|
Dĺžka čepele (cm): | 15 |
Hmotnosť (g): | 71 |
Značka: | Opinel |
Produktové číslo: | 00041525 |
EAN: | 3123840005190 |
Najčastejšie otázky
K tomuto produktu zatiaĺ nikto otázku nepridal, buďte prví!
Na Vašu otázku odpovieme v čo najkratšom čase, zvyčajne do nasledujúceho pracovného dňa.
Spýtajte sa
Spoločnosť bola založená v roku 1890. Prvý nôž v malej dedinke Albiez-Le-Vieux pri Saint-Jean-de-Maurienne vyrobil Joseph Opinel. Akonáhle sa výroba rozbehla, nechal si Opinel registrovať obchodnú známku s logom firmy. Ide o ruku s korunkou (korunovanú ruku), ktorú nájdete na čepeliach všetkých nožov tejto značky. Symbol odkazuje k žehnajúcemu gestu Jána Krstiteľa zo znaku mesta Saint-Jean-de-Maurienne. Koruna je pripomienkou savojského vojvodstva.
Recenzie Opinel VRI15 Inox Slim Hodnotenie tohto produktu vykonávajú len registrovaní a prihlásení používatelia na základe nákupu produktu v našom e-shope alebo v kamennej predajni.
Tento produkt ešte nikto nehodnotil, buďte prví!
Produkty môžu hodnotiť len prihlásení užívatelia, prosím prihláste sa.
Prihlásiť sa